LPVA

 

               

Projektų valdymo čempionatas (PVČ) yra kasmetinis IPMA Young Crew Lietuva renginys, pritraukiantis būrį jaunų studentų iš Lietuvos aukštųjų mokyklų, besidominčių projektų valdymu. Studentai turi galimybę praktiškai išbandyti projektų valdymo “meistrystę”, patikrinti savo žinias, bei mesti iššūkį kolegoms iš kitų aukštųjų mokyklų. Renginys yra puiki galimybė dalyviams būti pastebėtiems įmonių atstovų ir pradėti profesionalų karjerą projektų vadybos srityje. Nugalėjusi komanda atstovauja Lietuvą Pasauliniame projektų valdymo čempionate, kuriame Lietuvos komanda 2016 m. jau yra nuskynusi laurus. 2017 m. vyks jau penktasis PVČ. Iki šiol dalyvavo jau daugiau nei 150 komandų, 500 dalyvių iš 20 skirtingų aukštųjų mokyklų.

Jaunieji projektų valdymo specialistai kasmet su nekantrumu laukia pavasario. Kovo mėnesį startuoja tradicinis Projektų valdymo čempionatas, suteikiantis aukštųjų mokyklų studentams galimybę patikrinti turimas vadybos žinias ir varžytis dėl vertingų prizų.

Šiais metais renginio organizatoriai dalyviams pasiūlys naują iššūkį - bendradarbiaudami su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“ parengta netradicinė užduotis. Galimybė turimas žinias pritaikyti praktikoje – toks šiais metais Projektų valdymo čempionato tikslas. Todėl kartu su „Maisto banku“ konkurso dalyviai sieks sukurti projektą, kuris padėtų maisto stokojantiems žmonėms gyventi sočiau ir dar labiau sumažintų maisto švaistymą Lietuvoje. Jaunieji projektų valdymo specialistai bandys išspręsti problemą, su kuria susiduria „Maisto bankas“. Tiesa, organizatoriai kol kas būsimos užduoties detalių neatskleidžia. „Džiaugiamės, kad renginyje šiais metais bus nagrinėjama „Maisto banko“ problema. Žinome, kad čempionate dalyvauja ambiciningi jauni projektų valdymo specialistai. Esame įsitikinę, kad jie pasiūlys naujus, išradingus ir pažangius sprendimus, padėsiančius mums padidinti „Maisto banko“ veiklos efektyvumą, taip išsaugant dar daugiau maisto produktų ir dar labiau sumažinant maisto švaistymą Lietuvoje“, - sakė „Maisto banko“ Vilniaus padalinio vadovas Modestas Bastys.

Projektas vyks keliais etapais. Jau kovo mėnesį prasidės pirminė atranka, o balandžio pabaigoje šešios geriausios komandos varžysis dėl galimybės atstovauti Lietuvai Tarptautiniame projektų valdymo čempionate Kroatijoje. Praėjusiais metais Lietuvos čempionato nugalėtojais tapusi ISM universiteto komanda triumfavo ir tarptautiniame renginyje. Emonui Šabonui, Ignui Bakanauskui ir Arnui Petravičiui šį pergalė padėjo ne tik užmegzti naudingų pažinčių. Vaikinai buvo pakviesti vadovauti inovatyviam projektui „Lietuva mėnulyje 2018“. „Turėjome galimybę išbandyti jėgas labai sudėtingame projekte ir labai daug išmokti. Dauguma jaunųjų projektų vadovų apie tai gali tik pasvajoti. Tarptautinio čempionato metu daug bendravome su kolegomis iš užsienio, įvairių šalių projektų valdymo asociacijų prezidentais ir verslo sektoriaus atstovais. Jei ir nebūtume laimėję, tokia patirtis – labai naudinga“, - dalyvavimą projektų valdymo čempionatuose prisiminė vaikinai.

Lietuvos projektų valdymo asociacija (LPVA) ir „Young Crew Lietuva“ džiaugiasi studentų iniciatyva ir čempionato indėliu į jų patirtį ir tobulėjimą. „Tai jau tradicija tapęs renginys, kurio tikslas - supažindinti studentus su profesionaliu projektų valdymu, ugdyti jaunųjų projektų vadovų kompetencijas, perspektyviems vadovams padėti susipažinti su potencialiais darbdaviais. Džiaugiamės, kad šis renginys kasmet jauniesiems specialistams atveria vis daugiau durų“, - sakė LPVA prezidentas Paulius Morkvėnas.

Studentus vertins „Lietuvos pašto“, „AdProjectum“, „Hanner“, LVPA projektų vadovai, ,,Maisto banko“ atstovai, kurie taip pat konsultuos finalininkus atliekant užduotį. Geriausia komanda ne tik atstovaus Lietuvai taprtautiniame čempionate Kroatijoje. Nugalėtojams taip pat atiteks galimybė įgyti 460 eurų vertės Tarptautinės projektų valdymo asociacijos (IPMA) D kategorijos sertifikatą, taip pat „AdProjectum“ projektų valdymo mokymai, „Verslo žinių“ prenumerata ir „PWC“ bei „Maisto banko“ suvenyrai. Registracija į Projektų valdymo čempionatą vyks iki kovo 19 dienos.

Čempionatas vyksta keliais etapais:

I Etapas (2017.04.01) - Testas

II Etapas (2017.04.15) - Projekto inicijavimo dokumento kūrimas

III Etapas (Finalas). Projekto valdymo plano kūrimas (2017.04.22-27)

III Etapas (Finalas). Prezentacijos pristatymas (2017.04.29)


Visos užduotys vyks anglų kalba.

Renginį organizuoja IPMA Young Crew Lietuva – tarptautinės projektų valdymo organizacijos Lietuvoje skyrius, vienijantis ir ugdantis jaunus projektų vadovus bei projektų specialistus (daugiau informacijos čia: http://ipma.ch/young-crew). Organizacijoje ugdomas nuolatinis ateities lyderių tobulėjimo siekis, kuris vienija jaunųjų projektų valdymo entuziastus ir specialistus iki 35-erių metų amžiaus. Būdami Young Crew Lietuva nariu, galite būti tikri, kad turėsite puikų priėjimą prie didžiausio jaunųjų projektų vadovų tinklo visame pasaulyje.

Esi pasiruošęs tikriems išūkiams ir nori tapti šios tarptautinės bendruomenės dalimi?! Registruok savo komandą (3-4 asmenys vienoje komandoje) iki kovo 19 d.

Daugiau informacijos

Čempionato taisyklės

KONTAKTAI

Agnė Šimkutė, PVČ 2017 projekto vadovė, agne.simkute(eta)lpva.lt, +370 685 09535

PAGRINDINIS RĖMĖJAI

KITI RĖMĖJAI

adprojectum      

   

LPVA naujienos