LPVA

Lietuvos projektų vadybos asociacija, būdama erdve, kur susitinka projektų valdymo profesionalai ir norintys jais tapti, pradeda naują renginių ciklą „Ypatingų projektų istorijos“.

Kviečiame susipažinti su labiausiai pavykusiais ar ne tokiais rezultatyviais, tačiau įsimintinais projektais ir kartu padiskutuoti apie didžiausią įtaką projekto sėkmei darančius veiksnius.

Pirmasis ciklo renginys - jau balandžio 13 d. 16.00 val. KTU Ekonomikos ir verslo fakultete (Gedimino g. 50, Kaunas).
Kauno projektų vadybos profesionalų bendruomenę ketiname supažindinti su Kauno savivaldybės vykdyto projekto: Troleibusų kontaktinio tinklo statyba Parodos ir K. Petrausko gatvėse Kauno mieste metu įgytomis patirtimis, kurias pristatys Kauno savivaldybės plėtros programų ir investicijų skyriaus vedėjas - Tadas Metelionis.

Apie Kauno tvirtovės VII forto kaip aukštos rizikos projekto atvejį papasakos Vladimiras Orlovas - viešosios įstaigos "Karo paveldo centras" direktorius, fortifikacijos istorijos tyrėjas, Šaltojo karo muziejaus ir IX forto puskaponieriaus muziejinių ekspozicijų autorius, Bresto tvirtovės (Baltarusija) vedantysis mokslinis bendradarbis,  VII forto regeneracijos projekto vadovas.

Renginį moderuos Lietuvos projektų vadybos asociacijos Prezidentas - Paulius Morkvėnas.

Registruotis galite: https://goo.gl/I1S8DM

Organizacinis partneris:


LPVA naujienos