LPVA

Lietuvos projektų vadybos asociacija kaip bendruomenė vienija skirtingus įvairių sektorių fizinius ir juridinius LPVA narius, projektų vadovus profesionalus, ekspertus, konsultantus, dėstytojus, studentus, nepriklausomai, kokį tarptautinį sertifikatą ar projektų valdymo patirtį turi.

LPVA kaip profesinė bendruomenė susibūrė 2004 m. Dabar joje veikia Young Crew, Professional Crew, IPMA sertifikavimo, viešojo sektoriaus, tyrimų ir kiti narių interesų tinklai. LPVA siekia skatinti projektines organizacijas, kurie naudoja tarptautinius projektų valdymo standartus ir metodikas, siekti projektų vadovų kaip profesijos pripažinimo. 

LPVA kartu su Latvijos ir Estijos nacionalinėmis projektų valdymo asociacijomis bendradarbiauja NORDNET tinkle. Šiaurės šalių projektų vadybos asociacijų tinklas (NORDNET) yra Danijos, Švedijos, Suomijos, Norvegijos ir Islandijos nacionalinių projektų valdymo asociacijų, priklausančių bendradarbiavimo forumas, kurio tikslas yra stiprinti nacionalinių asociacijų galimybę sukurti dinamiškas ir kompetentingas Šiaurės šalių projektų, programų ir projektų valdymo kompetencijas versle ir viešajame sektoriuje. NORDNET veikia žinių, patirties sklaidos srityje, o bendradarbiavimas yra grindžiamas bendru regioniniu kontekstu ir vertybėmis.

Projektų vadovas yra profesija, kurios dėka prisidedama savo laiku, energija, kūrybingumu, inovacijomis bei daugybe valandų pristatant naujus produktus, paslaugas ir suteikiant pagalbą paslaugų kūrimui kiekviename mieste ir regiono bendruomenėse visoje Lietuvoje.

Mūsų pasaulis yra projektų pasaulis, nes nėra žmogaus veiklos be projektų. Projektai gali pakeisti mūsų organizacijas, paversti vizijas realybe ir sukurti žmonėms ir bendruomenėms skirtą ateitį. Projektai savaime negali realizuoti savo idėjų ir vizijų, tačiau turime sėkmingų projektų, kurie yra kompetentingo projekto valdymo rezultatas.

Kviečiame prisijungti prie LPVA bendruomenės. Pilnateisė narystė IPMA (Tarptautinėje projektų vadybos asociacijoje) LPVA sukuria unikalias galimybes inicijuoti ir dalyvauti tarptautiniuose projektuose, surasti naujų vertę kuriančių kontaktų.