LPVA
 • Aiškinamasis projektų valdymo terminų žodynas (2016)

Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras išleido LPVA nario dr. Vytauto Būdos Aiškinamąjį projektų valdymo terminų žodyną. Leidinio išleidimą parėmė ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas ir Lietuvos projektų vadybos asociacija. Siekiant užsisakyti prašome rašyti Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Tiražas ribotas.

 

Lietuviško leidimo autoriai – LPVA prezidentas Aurimas Pautienius-Želvys ir dr. Vytautas Būda (ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas). Vertimas į lietuvių kalbą parengtas gavus raštišką Tarptautinės projektų valdymo asociacijos (IPMA) leidimą.

 

 • Anglų-lietuvių kalbų projektų valdymo terminų žodynas (2013)

LPVA narių pastangomis parengtas ir Valstybinės lietuvių kalbos komisijos aprobuotas 1232 specifinių projektų vadybos terminų žodynas, apimantis tarptautinių projektų valdymo standartų ar metodikų patirtis. Tai pirmas tokio pobūdžio žodynas Lietuvoje.

Žodyno sudarytojai LPVA nariai:
V. Būda (ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas), A. Pautienius-Želvys (LPVA), 
V. Pugačevskis (UAB Intelligent Creation), Darius Juostas (AB Barclays), Mindaugas Kazlauskas (UAB Synergium), Rozalija Gerenauskienė (UAB Blue Bridge Code), Artūras Kuliešas (AB Barclays), Raimundas Andriušaitis (AB Barclays), Karolis Mickevičius–Mėgelaitis (UAB Ad projectum).

 

 

 

 

 • Nacionalinis projektų vadovų gebėjimų sąvadas (2014)

  IPMA tarptautinis projektų valdymo gebėjimų sąvadas (ICB 3.0 versija) – tai nuo 1965 metų veikiančios profesinės asociacijos, vienijančios daugiau kaip 50 šalių nacionalines projektų valdymo asociacijas, projektų vadovų gebėjimų vertinimo knyga, kurioje apibrėžiama projektų vadovų gebėjimų vertinimo sistema. Sąvado tikslas – ugdyti projektų vadovą kaip atsakingą praktiką, turintį visus techninius, socialinius ir integruojamuosius gebėjimus, būtinus šiuolaikinių projektų sėkmei. Ši knyga – tai pirmas IPMA projektų valdymo gebėjimų sąvado vertimas į lietuvių kalbą, kuris pagal IPMA reikalavimus prilyginamas Nacionaliniam projektų valdymo gebėjimų sąvadui (NCB). Nacionalinis projektų kompetencijų sąvadas yra pagrindinis dokumentas, kurio, siekdamos užtikrinti nuoseklių ir harmoningų standartų taikymą, laikosi į IPMA įstojusios asociacijos bei sertifikavimo įstaigos.

  Lietuvos projektų vadybos asociacija IPMA ICB vertimu į lietuvių kalbą siekia skatinti projektų valdymo profesijos gebėjimų plėtrą Lietuvoje, populiarindama projektų vadovų sertifikavimą pagal IPMA standartą, prisidėti prie neformaliojo ugdymo ir aukštojo mokslo studijų programų kūrimo ir tobulinti lektorių bei konsultantų specialiuosius projektų valdymo gebėjimus.

  NCB (ICB lietuviškos redakcijos) rengėjai:

  V.Būda (ISM), A.Pautienius-Želvys (LPVA), M.Kazlauskas (UAB Synergium)

Profesinę literatūrą platina LPVA administracija bei LPVA sertifikavimo biuras LITHUANIA CERT, jį galima įsigyti ir knygynuose. Esant specifiniam poreikiui ar norint užsisakyti, prašome  kreiptis į LPVA el. paštu: info(eta)lpva.lt